implant dis
zirkonyum-e449c66b-ab5a-4041-9564-fac6ab30b522

Nişantaşı

Swisscenternent kliniğimizde diş tedivi hizmetleriniz devam ederken nişantaşı semtini tanımak istermisiniz. Diş kliniğimizde ortodonti ,diş kanal tedavi, (endodonti),diş beyazlatma,çocuk diş hekimi,diş eti hastalıkları,diş taşı temizliği,20 yaş gömük diş çekimi,implant tedavisi,diş çekimi,cerrahi diş çekimi,porselen diş,zirkonyum diş,lamine diş,estetik diş hekimliği hizmetlerimizden yararlanırken istanbulunun güzide semlerinden nişantaşı  sanat aktiviteleri seçkin mağazaları ile istanbulun seçkin semtlerindendir.

slide_2

Swisscenterdent nişantaşı semtine lokasyon olarak çok yakın olan diş kliniğinde lazer diş tedavisi estetik diş hekimliği çene cerrahisi implant diş tedavileri ortodonti endodonti ve diğer diş hekimliği  hizmetlerini vermektedir.

Nişantaşı‘nı keşfetmek için aşağıdaki rotayı takip edebilirsiniz :

Taksim’den Şişli’ye doğru yola koyuluyoruz. Karşımıza önce Taksim Gezi Parkı çıkıyor. Buradaki çay bahçelerinde, yeşillikler içinde oturup kısa bir mola verebilirsiniz. Divan Oteli’nin bulunduğu kavşaktan dümdüz ilerleyin. Yapılan düzenlemelerle burası hoş bir yürüyüş parkuru oldu.

Güzergahımız üzerinde İstanbul Radyosu’nun tarihi binası ve kentin ilk otellerinden Hilton var. Biraz ilerisinde ise, Harbiye Askeri Müzesi’ni göreceksiniz. 1862 yılında inşa edilen binada Atatürk de eğitim görmüştü. Buradan, Maçka yönüne doğru yola devam ediyoruz.

Burada Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nu görebilirsiniz. Biraz ileride Maçka Parkı var. Yolun devamında Abdi İpekçi Caddesi’ne çıkacaksınız. Türkiye’de trendler artık burada belirleniyor. En iyi restoran, bar ve butikleri burada bulabilirsiniz.

Nişantaşı’nda kaldırımlara masalarını çıkartarak Paris havası yaşatan mekanlar günün her saati ziyaretçi akınına uğruyor. Nişantaşı’na gidince, ‘nişan taşları’nı da görmeden dönmeyin. Semtte 5 tane dikilitaş var. Teşvikiye Cami’nin avlusunda ve bahçe kapısı yanında, Nişantaşı – Ihlamur yolunda bir apartman bahçesinde, Harbiye Karakolu’nun önünde ve Valikonağı – Teşvikiye Caddesi kesişme noktasında…